Gravura Pandora


Gravează doar pentru tine

CUM SĂ GRAVAȚI
BIJUTERII PANDORA

Orice dorești să spui și să nu fie uitat, există multe stiluri diferite pe care le poți grava. Dacă te întrebi cum să gravezi bijuteriile Pandora și vrei să le faci personale și individuale, ai ajuns la locul potrivit. Dacă ești în căutarea cadoului potrivit pentru tine sau pentru altcineva și vrei să fie cu adevărat personal și special, bijuteriile gravate sunt alegerea potrivită.

 

Lasă-ți amprenta personală

Cuvintele pot vorbi uneori la fel de tare ca faptele. Indiferent dacă sărbătorești prietenia sau vrei bijuterii cu numele tău scris pe ea, gravura Pandora este alegerea potrivită pentru tine.

Ce-ar fi dacă ți-am spune că gravarea în magazin durează doar atâta timp cât îți ia să iei o cafea pentru a merge la cafeneaua ta preferată? În magazinul nostru Pandora de pe bd. Stefan cel Mare 134, avem diverse opțiuni de gravare pentru a-ți face bijuteriile unice, inclusiv o selecție mai largă de produse, fonturi și simboluri. Oprește-te oricând și hai să o facem împreună.

Este timpul gravurii

Ai găsit o bijuterie pe care abia aștepți să o gravezi? Contactează-ne la magazinul de pe bd. Stefan cel Mare 134 și echipa noastră te va ajuta să faci ceva special care va fi doar al tău. Doar alege mesajul, fontul și simbolul și voila, gravura este gata.

Îți răspundem la întrebările despre gravură

Avem o gamă mai largă de produse de gravare disponibile în magazinul nostru Pandora de pe bd. Stefan cel Mare 134. Mai avem și o varietate de fonturi și simboluri din care să faci alegerea ta. Dacă vrei să aduci ceva personalizat în viața ta, precum ar putea fi un desen, te așteptăm cu drag în magazinul nostru de pe bd. Ștefan cel Mare nr. 134. Poți vedea câteva dintre elementele care pot fi gravate aici.

Gravarea este gratuită cu produsul selectat!

Deoarece adăugarea gravurii este un serviciu complet personal și adaptat exclusiv dorințelor tale, produsele gravate nu sunt supuse returnării sau schimbului. Dacă am făcut o greșeală sau nu ești mulțumit de gravura ta din orice alt motiv, te rugăm să contactezi un membru al echipei noastre pentru a găsi o soluție sau să contactezi echipa noastră de asistență pentru clienți.

Da, este posibil să gravezi un mesaj personalizat, desenat de mână. Pentru a începe, scrie sau desenează gravura direct pe tabletă, serviciul nostru de gravură.

Este posibil să gravezi pe ambele părți ale bijuteriei tale dacă ambele părți sunt netede și destinate gravării, iar majoritatea produselor oferite pentru gravură sunt astfel!

Datorită dimensiunii produselor noastre, spațiul pentru gravarea personalizată pe talismanele noastre este limitat. Pandantivele noastre rotunde și dreptunghiulare au o suprafață puțin mai mare, astfel încât să puteți grava mesaje puțin mai lungi. De asemenea, numărul de caractere pe care le poți grava va depinde de stilul și dimensiunea fontului pe care le alegi. Vizitează-ne în magazinul nostru Pandora de pe bd. Stefan cel Mare 134 pentru a-ți personaliza mesajul direct pe tabletă pentru serviciul de gravare.

Lucrăm pentru a-ți oferi gravură pentru produsele achiziționate prin intermediul magazinului nostru online cât mai curând posibil. Urmărește pagina noastră sau înscrie-te la Newsletter pentru a fi primul care află imediat ce activăm această opțiune!

Este posibil să utilizezi serviciul nostru de gravare numai pe anumite produse Pandora. Dacă ai achiziționat deja un produs Pandora gravabil, îl poți aduce la magazin (cu bonul fiscal sau certificatul) pentru a-l grava.

În prezent, oferim un inel care poate fi personalizat. Cu toate acestea, urmărește site-ul nostru - lansăm în mod regulat noi produse de gravare.

Mesaje secrete, inițiale, zile de naștere, glume personale, vacanțe de neuitat... Dacă o poți spune, o poți grava pe un pandantiv pentru colier. Credem în gravarea momentelor și amintirilor mari, precum și a celor mici, așa că dacă ceva este important pentru tine, merită gravat.

Gravarea în magazin durează aproximativ la fel de mult cât ți-ar lua să iei o cafea la pachet la cafeneaua preferată și mai puțin timp decât să-ți faci părul. Este foarte simplu. Gravarea se poate face la fața locului și durează aproximativ un minut până la două.

Nu, acest lucru nu te va afecta dreptul de a depune o plângere. Reține că adăugarea gravurii este un serviciu complet personal și adaptat exclusiv dorințelor tale. Aceasta înseamnă că piesele gravate nu sunt eligibile pentru returnare sau schimb.

Din păcate, nu este posibil să returnezi sau să schimbi bijuteriile personalizate, deoarece acestea sunt individuale conform specificațiilor tale specifice. Te rugăm să verifici cu atenție dimensiunea înainte de a achiziționa produsul de gravare.

Oferim gravură pentru o varietate de talismane Pandora pentru brățări și coliere. În magazin, avem, de asemenea, produse precum brățări, inele și bijuterii placate cu aur disponibile.

Dacă am făcut o greșeală sau nu ești mulțumit de gravura ta din orice alt motiv, te rugăm să contactezi echipa noastră de servicii pentru clienți sau să ne vizitezi în magazin pentru a vorbi cu un membru al echipei noastre.

 

Articole recomandate

26.
Jan.
2024.
Univers